به گزارش اویاقلیق (بیداری آذربایجان) به نقل از خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ج “گرامیداشت جانباختگان زلزله کرمانشاه” روزهای ۲ و ۳ آذرماه در سالن پیروزی شهر اصفهان برگزار شد و در پایان تیم اصفهان با شکست تیم خوزستان در دیدار فینال به […]
به گزارش اویاقلیق (بیداری آذربایجان) به نقل از خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ج “گرامیداشت جانباختگان زلزله کرمانشاه” روزهای ۲ و ۳ آذرماه در سالن پیروزی شهر اصفهان برگزار شد و در پایان تیم اصفهان با شکست تیم خوزستان در دیدار فینال به عنوان قهرمانی رسید.
رده بندی تیم ها در پایان رقابت ها به شرح زیر است: ۱- اصفهان ۲- خوزستان ۳- سمنان ۴- هرمزگان ۵- زنجان ۶- ایلام ۷- بوشهر ۸- کیش ۹- کرمان ۱۰- چهارمحال وبختیاری ۱۱- خراسان جنوبی ۱۲- یزد ۱۳- کهگیلویه و بویراحمد
نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
فینال: اصفهان ۶- خوزستان ۴
رده بندی: سمنان ۷- هرمزگان ۳
دیدار ۵-۶: زنجان ۷– ایلام ۳
دیدار ۷- ۸: بوشهر ۶- کیش ۴
دیدار ۹-۱۰: کرمان ۷ – چهارمحال و بختیاری ۳
دیدار ۱۱- ۱۲: خراسان جنوبی ۶- یزد ۴
نتایج مسابقات برگزار شده در روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:
نتایج دیدارهای نیمه نهایی:
دیدارهای تیم های اول گروه ها:
خوزستان ۹- هرمزگان یک
اصفهان ۸- سمنان ۲
دیدارهای تیم های دوم گروه ها:
زنجان ۷- کیش ۳
ایلام ۹- بوشهر یک
دیدارهای تیم های سوم گروه ها:
کرمان ۸- یزد ۲
چهارمحال و بختیاری ۶- خراسان جنوبی ۴
رده بندی تیم ها در پایان رقابت های مقدماتی:
گروه الف: ۱- خوزستان ۲- زنجان ۳- کرمان ۴- کهگیلویه و بویراحمد
گروه ب: ۱- هرمزگان ۲- کیش ۳- یزد
گروه ج: ۱- اصفهان- ایلام- خراسان جنوبی
گروه د: ۱- سمنان ۲- بوشهر ۳- چهارمحال و بختیاری
نتایج دیدارهای مقدماتی:
دور اول:
گروه الف:
خوزستان ۶- زنجان ۴
کرمان ۸- کهگیلویه و بویراحمد ۲
گروه ب:
هرمزگان، برنده ۵- کیش ۵ (امتیاز مثبت ۲۳ برابر- امتیاز فنی بیشتر به سود هرمزگان)
گروه ج:
اصفهان ۸- ایلام ۲
گروه د:
سمنان ۷- بوشهر ۳
دور دوم:
گروه الف:
زنجان ۷- کرمان ۳
خوزستان ۹- کهگیلویه و بویراحمد یک
گروه ب:
کیش ۵- یزد ۴ (دو تیم در یک وزن کشتی گیر نداشتند)
گروه ج:
اصفهان ۹- خراسان جنوبی یک
گروه د:
سمنان ۹- چهارمحال و بختیاری یک
دور سوم:
گروه الف:
زنجان ۹- کهگیلویه و بویراحمد یک
خوزستان ۷- کرمان ۳
گروه ب:
هرمزگان ۸- یزد ۲
گروه ج:
ایلام ۸- خراسان جنوبی ۲
گروه د:
بوشهر ۶- چهارمحال و بختیاری ۴