- اویاقلیق (بیداری آذربایجان) - http://oyaglig.com -

نقل و انتقالات تراکتورسازی / از تیم سربازان فولادی تا ادینهوی برزیلی

stadiumسربازان فولادی در راه تراکتور
زوج طلایی خط هافبک فولاد در آستانه پیوستن به تراکتورسازی هستند.

دو ستاره سرباز فولاد که در لیگ سیزدهم این تیم را به قهرمانی لیگ برتر رساندند، فصل آینده پیراهن تراکتورسازی را می‌پوشند. امریه بختیار رحمانی و سروش رفیعی برای حضور در تراکتورسازی قبلا صادر شده بود و آن‌ها احتمالا تا ۴۸ ساعت آینده، با حضور در تبریز قراردادشان با تراکتوری‌ها را نهایی می‌کنند.

بختیار رحمانی در جام جهانی و سروش رفیعی در جام ملت‌های آسیا، هافبک‌های مورد علاقه کی‌روش برای جانشینی مسعود شجاعی بودند. دو بازیکن تکنیکی و بازیساز که در تیم فرکی، نقش ژاوی و اینیستای فولاد را بازی می‌کردند. در صورت قطعی شدن قرارداد آن‌ها با تراکتورسازی این دو بازیکن دیگر مشکلی برای حضور در تیم ملی نخواهند داشت. تراکتورسازی به لطف بازیکنان سرباز فصل آینده یکی از قوی‌ترین بهترین خطوط هافبک تاریخ لیگ را در اختیار خواهد داشت.

مهدی رحمتی استقلالی شد.

رحمتی که عصر امروز نشستی با مسولان کمیته نقل و انتقالات استقلال برگزار کرد،برای حضور در جمع آبی پوشان به توافق نهایی دست یافت و کار تراکتورسازان را برای پیدا کردن یک دروازه بان شش دانگ برای فصل مشکل تر کرد.

بدین ترتیب وی پس از یک سال،به استقلال بازگشت. در تمرین امروز ، تراکتور دروازه بان نداشت و دو نفر از تیمهای امید و جوانان در تمرین این تیم شرکت داشتند.

محمد ایرانپوریان کاپیتان تراکتورسازان می شود؟

محمد ایرانپوریان امروز در تمرین تراکتورسازی حضور پیدا کرد تا به این صورت به مسئولان باشگاه برای تمدید قرارداد چراغ سبز نشان دهد. او که در فصل قبل کاپیتان دوم تراکتور بود ، حالا وظیفه اش با کاپیتانی تراکتورسازی سنگین تر خواهد شد.

گردانی، کامدار و قریشی از تراکتورسازی رفتنی شدند

در حالی که امروز نخستین تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برگزار شد اما عدم حضور گردانی، کامدار و قریشی جدایی این ۳ بازیکن را از تراکتور تا حدود زیادی قطعی کرده است.

ادینهو : حاضرم با یک و نیم میلیون دلار به تبریز بازگردم

با وجود آنکه همه جا صحبت از جدایی لوسیانو ادینهو است اما ظاهراً تراکتوری‌ها هنوز از بازگشت او ناامید نشده‌اند. دیروز یکی از مسئولان باشگاه با این مهاجم تماس گرفت که لوسیانو هم در مورد پیشنهاد قطری‌اش حرف زد. ادینهو به تراکتوری‌ها گفته حتی حاضر است با نصف مبلغ قراردادی که قطری‌ها برای او آماده کرده‌اند به تراکتور باز گردد. باید دید این مذاکرات چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت. گفته می‌شود پیشنهاد تیم قطری به لوسیانو حدود سه میلیون دلار است.

پیام صادقیان در راه تراکتور؟

به نظر می‌رسد یکی از مهم‌ترین نقل و انتقالات  فصل به نایب قهرمان لیگ برتر اختصاص داشته باشد. اما اینکه چه بازیکن نقش شاه ماهی در صید تراکتورسازی را خواهد داشت، هنوز معلوم نیست. پیام صادقیان می تواند یکی از بهترین خریدهای تراکتور برای فصل بعد باشد.

مطالب مرتبط